Odpovědi zastupitelů a budoucí hlasování

Odpovědi zastupitelů a budoucí hlasování

22 listopadu, 2021 Uncategorized 0

Zastupitelé města mají zastupovat jeho občany. To bez transparentnosti a diskuze nejde ⛔️.

Před dvěma týdny jsme se zeptali, jak budou ohledně spalovny 🏭 hlasovat. Děkujeme všem zastupitelům, kteří se vyjádřili! 👍 Na druhou stanu ani jeden z koaličních zastupitelů nám ani na opakované dotazy neodpověděl. 👎 Jednotlivé odpovědi naleznete níže. 

A proč to píšeme? Abychom na to nebyli sami. Zastupitelé jsou tu od toho, aby naslouchali občanům – napište jim✉️ ! Za výkon funkce jsou finančně odměneni a jsou tu od toho. Poprosíme o slušnost a bát se ničeho nemusíte, jedná se přece o základní princip zastupitelské demokracie ✌️. A když nás bude hodně, třeba se podaří je přesvědčit opět zastupovat přání a preference občanů. Kontakty jsou níže ⬇️

Pište, sdílejte👫, třeba i na Facebooku zde, do schvalování konečné varianty zbývá posledních pár dní! Společně to dokážeme! 💪

Může jít o obrázek 1 person a text
Může jít o obrázek 1 person a text that says 'Čisté Hradište A Nepodporím spalování odpadủ MUDr. Stanislav Zemek „Jsem od začátku rozhodnut nepodporit spalováni komunálního odpadu na území mesta Uherské Hradište." Jsem od začátku rozhodnut nepodporit spalování komunálního odpadu na území mesta Uherské Hradište. tuto chvili neznám možné varianty, které by byly eventuálné predloženy hlasováni stejne jako Michal Dvoulety si nemyslím, že dostaneme na vyber, ale že bude predložena pouze jedna možnost, o které se bude hlasovat.'
Může jít o obrázek 1 person a text that says 'Čisté Hradište A B Podporím čisty plyn Mgr. et Mgr. Jan Zapletal, Ph.D. „Vybudovat spalovnu odpadủ pro celé Slovácko ve vnejsim centru mesta muže jen človek hloupy a bez rozhledu, kterého lobbisti a političti šíbri opiji rohlíkem." Jiz bych pouze opakoval to, co cca 2 roky rikám. Vybudovat spalovnu odpadu pro celé Slovácko ve vnéjšim centru mesta muže jen a človek hloupy bez rozhledu, kterého lobbisti irohlikem človek se stockholmskym syndromem c) človek, ktery toho ma osobni prospèch. politicti šibri opiji'
Může jít o obrázek 1 person a text that says 'Čisté Hradište A B Podporím čisty plyn „ZEVO je rešeni z "bláta do louže"' lng. Blanka Vyoralová Jsem si vedoma toho, že se jedná technicky odbornou problematiku, ve které se neorientuji, ale odpovédi mám celkem jasno. ZEVOje rešeni "z blata do louže" sice se snízi prašnost emise co, ale dojde k ypoušteni emisí nevhodná lokalita pro ZEVO není rešen zápach mesto nám nepredložilo studii dalších možnostech zpracováni odpadu ٧ podstate nás presvédčuji, že spalováni odpadu na misté současné CTZ jediná možnost- toto jsem také sdelila panu starostovi, že bych oredstavovala rešeni problematiky minimálné soumesti UH St. Mésto Kunovice)'
Může jít o obrázek 1 person a text that says 'Čisté Hradište A Zdržím se hlasování Jirí Vašica, DiS. „Chápu potrebu vyrešit situaci nákládání s odpadem, ale určitš ne V centru mesta a V takovém množstvi." Vyhodná mnẽ neprpadá ani jedna varianta. Celkove si myslím, že zadání mélo byt postavené jinak studii mélo být udéláno daleko více. Chápu potrebu vyrešit situaci nakládáni odpadem, ale určite ne V centru mesta takovém množstvi. Také vidím pro Hradište vyhody čiste plynové varianty, ovšem decentralizacia doplnénim jiné varianty. Snad to tak ve zkratce staci.'
Může jít o obrázek 1 person a text that says 'Čisté Hradište A B Podporím čisty plyn MUDr Ivan Karpeles „Spalováni odpadu a likvidaci čistírenskych kalu na území mesta považuji s ohledem na zdraví občanu Uherského Hradište za naprosto neprijatelné." Spalování odpadu likvidaci čistírenskych kalu na území mesta považuji ohledem na zdravi občanu Uherského Hradište za naprosto neprijatelné pevnè verim, že tomuto logickému záveru se prikloni vetšinová část zastupitelstva mesta. S pozdravem členum Čistého Hradište a občanum dosud čistého Hradište'
Může jít o obrázek 1 person a text that says 'Čisté Hradište A B Podporím čisty plyn „Varianta čistého zemního plynu mi prijde nejvíce ekologická a smysluplná.' Jaroslav Ševčík Nejsem proti spalováni odpadú, ale lokace plánované spalovny mi neprijde vhodná. Varianta čistého zemniho plynu mi prijde jako nejvice ekologická smysluplná. Jiné varianty sebou nesou rizika a nejsem si jisty, že firma která neni vlastnéná mestem ze 100%, bude mít dostatečny duraz na jiné véci neż na finančni stránku projektu.'
Může jít o obrázek 1 person a text that says 'Čisté Hradište A Podporím čisty plyn Bc. František Elfmark, DiS. „Využití ZEVO zarízeni bych preferoval spíše okrajovych částech mèst a obcí." Celou dobu jsem této veci konzistentni'a alternativu čisté plyn jsem zaradil do seznamu doporučenych rešeni na zastupitelstvu já. Pro misto, kde se CTZ nacházíj to dle mého stale nejlepši varianta. Využiti Zevo zarizení bych preferoval spise okrajovych částech mèst a obci založenych na jasném Plánu odpadového hospodárstvi Zlínského kraje, ktery se nyni bude teprve tvont po vzoru POH CR.'
Může jít o obrázek 17 people a text that says 'Čisté Hradište Svúj názor si nechali zatím pro sebe. Ale budou to oni, kdo za nás budou rozhodovat. Napište jim, jak to se spalovnou vidíte vy! Stanislav Blaha Ivo Frolec Čestmír Bouda Jaroslav Zatloukal Jin Durdak Pavlina JagoÅová Blanka Rasticova Frantisek Rochovanaky Zuzana Vandame Radovan Jančáf Pavel Kacr Antonin Mach David Ondra Jaroslav arcala Tomáš Janča Jana Grygarová Pavel Svoboda hvan Marak'
Koaliční radní (placeni za výkon funkce):
Starosta Stanislav Blaha – Stanislav.Blaha@mesto-uh.cz
1.Místostarosta Ivo Frolec – Ivo.Frolec@mesto-uh.cz
2.Místostarosta Čestmír Bouda – Cestmir.Bouda@mesto-uh.cz
3.Místostarosta Jaroslav Zatloukal – Jaroslav.Zatloukal@mesto-uh.cz
Radní Jiří Durďák – Jiri.Durdak@mesto-uh.cz
Radní Pavlína Jagošová Pavlina.Jagosova@mesto-uh.cz
Radní Blanka Rašticová – Blanka.Rasticova@mesto-uh.cz
Radní František Rochovanský – Frantisek.Rochovansky@mesto-uh.cz
Radní Zuzana Vandame – Zuzana.Vandame@mesto-uh.cz
 
Koaliční zastupitelé (odměněni za výkon funkce):
Radovan Jančář – Radovan.Jancar@mesto-uh.cz
Pavel Kacr – Pavel.Kacr@mesto-uh.cz
Antonín Mach – Antonin.Mach@mesto-uh.cz
David Ondra – David.Ondra@mesto-uh.cz
Jaroslav Tarcala – Jaroslav.Tarcala@mesto-uh.cz
 
Opoziční zastupitelé, kteří se nevyjádřili:
Tomáš Janča – Tomas.Janca@mesto-uh.cz
Jana Grygarová – Jana.Grygarova@mesto-uh.cz
Ivan Mařák – Ivan.Marak@mesto-uh.cz
Pavel Svoboda – Pavel.Svoboda@mesto-uh.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *